|
Features
|
. Categorie
. Details
|
Flylines
|
|
|
. Artikelnr
|
airflostriper7
|
|
|
Airflo Ridge Striper
NEW nu ook in de floating versie verkrijgbaar! (dus floating en intermediate) De ideale lijn voor het vliegvissen op snoek, sterk, uiteraard met de befaamde ridge technologie en elke aanbeet voel je perfect en doordat er weinig tot geen rek in de lijn zit kun je de haak perfect zetten. De dikke front belly zorgt ervoor dat de lijn prachtig schiet en maakt hem zeer geschikt voor het werpen met grote streamers. Zelf vissen we er al een tijd mee op onze 7, 8 en ook 9 vliegenlatten voor snoek, maar de lichtere versie ook voor ovm, ehct een super lijn die we absoluut aanraden! Let op bij het bestellen want je hebt dus de keuze tussen de floating of de intermediate versie. Bij de intermediate versie staat bij het selectie veld een i achter.
Over de Int. versie: Ik heb deze lijn getest (mei 2011) op m`n A.Jensen High Tide #8 en wat knalt hij eruit. Op 2 meter na de gehele lijn, zonder al teveel moeite. De lijn zinkt langzaam door de oppervlakte bij snel binnenvissen tot pakweg 1 a 1,5 meter, echt een geweldige lijn voor zeebaars, snoek, etc. Een absolute aanrader! Edwin, Team Dyckers. Verkrijgbaar in aftma 7,8 en 9.
DE lijn voor het vliegvissen op zeebaars aan onze kust: De Airflo Ridge Striper Intermediate. Standaard op voorraad in de WF7I , WF8I en WF9I versie, andere versies op aanvraag. (floating en DI7 sink) Zeer geschikt voor de strandvliegvisserij waarbij je niet te diep hoeft te zijn, of natuurlijk voor bijv het vliegvissen op znoek als je juist wel wat dieper wilt komen dan met een drijvende lijn.
Airflo`s Cold Saltwater Ridge Striper lines are the ultimate line for fishing the chilly salt. Featuring Power Core technology, these lines have zero memory and the uncanny ability to set hooks at long range, helping you catch more fish. Modest head length and shorter rear taper make it a super distance line. Intermediate WF7 – WF8 / 1.5” per sec / Crystal Blue
|
|